Kivi Turismitalu

ALATES 1993

VESI      H2O


Meie planeedi levinumaid ja tähtsamaid aineid,
samas on tema omadused erandlikud. Kõige intrigeerivam vee parameeter on vee struktuur, mis on tunduvalt olulisem kui selle keemiline koostis.
Vee molekulid paiknevad gruppides, need omakorda moodustavad kihid.
See on sarnane tähtede gruppidele, mis moodustavad sõnad, millest moodustatakse lauseid.
Ühes klaasis on miljonid kihid ! See on nagu mitmeköiteline romaan, milles jutustatakse selle vee ajalugu.

Kahjuks on vee ajalugu tänapäeval enamasti kurb: loomulike veekogude reostumine, vee töötlemine puhastusjaamades, bakterid veevärgi torustikes, kõik see jätab vette oma jälje. Sellise "romaani" lugemine kulutab meie organismi energiat.
Selleks, et rakk saaks vett omastada, tuleb kõigepealt lõhkuda moonutatud konstruktsioonid ja kokku panna õige struktuur !

Struktureeritud vee molekulaarne struktuur sarnaneb jää või vedela kristalli struktuuriga.
Inimkehas moodustab vesi 2/3 kehamassist. Kõik biokeemilised ainevahetusprotsessid vajavad vett, kuna vesi on organismi vedelike põhikoostisosa. Keharakkude tasemel, vee abil, toimub toitainete transport kudede ja organite vahel, vesi reguleerib lihaste kokkutõmbumist, aitab säilitada kehavedelike mahtu, viib välja jääkaineid, mida toodavad neerud ja meie seedesüsteem ning reguleerib kehatemperatuuri.

Struktureeritud vesi on nagu puhas leht, millele meie organism saab ise "kirjutada" oma loo, võimaldades organismil iseseisvalt kustutada patoloogilisi koldeid ning püsida terve.

Loe lisaks:   Vesi kui ravim.pdf


Tutvu meie BSL seadmega